Carsec - autosignalizācijas
 
   
   
   
Auto drošība  
 
Signalizācijas  
Imobilaizeri  
Steelmate  
GPS/GSM izsekošanas ierīces  
Mehāniskie drošības līdzekļi  
StarLine  
Video/TV sistēmas  
 
Parkošanas sistēmas  
 
Videokameras  
 
Videodispleji  
 
Aksesuāri  
 
Audio  
 
Papildierīces  
 
Cenas  
 
   
Latvijas Reitingi
Top.LV

eXTReMe Tracker

VIEDAIS DIALOGS
Viedais dialoga vadības kods ar individuālām šifrēšanas atslēgām garantē uzticamu aizsardzību pret visiem pazīstamajiem kodu uzlauzējiem.
AIZSARDZĪBA PRET RADIO TRAUCĒJUMIEM
“StarLine” pārliecinoši darbojas ekstremālos pilsētas radio traucējumu apstākļos, pateicoties unikālam šaurjoslas uztvērējam ar klusu pastiprinātāju.
VIEDĀ AUTORIZĀCIJA UN KONTROLE AR BLUETOOTH
Īpašnieks var kontrolēt visas drošības funkcijas ar nelielas, ūdensdrošas bezvadu ierīces vai StarLine mobilās lietotnes (pieejams iOS un Android viedtālruņiem ar Bluetooth 4.2 un jaunāku versiju) palīdzību pat bez GSM tīkla pārklājuma.
VIEDAIS 3D SENSORS
Viedais 3D sensors ar tālvadības iestatījumiem reģistrē triecienus, automašīnas pacelšanu un evakuāciju, kā arī izvērtē braukšanas drošību.
SUPER SLAVE FUNKCIJA
Automašīnas drošības vadība ar StarLine tālvadības brelokā ietverto uzticamo rūpnīcas papildu autorizāciju vai StarLine mobilo aplikāciju viedtālrunī.
AIZSARDZĪBA PRET ZĀDZĪBU (PIN-KODS)
Papildu autorizācija droši aizsargā automašīnu pret aizdzīšanu, pastiprinot parastās signalizācijas aizsargfunkcijas. Braukt var tikai pēc individuāla PIN koda ievadīšanas, izmantojot automašīnas pogas.
DZINĒJA SLĒPTĀ BLOĶĒŠANA
Unikāla patentēta iCAN tehnoloģija garantē drošu aizsardzību, izmantojot slēpto dzinēja bloķēšanu ar CAN un LIN bus automašīnu kopni.
PRETLAUPĪŠANAS FUNKCIJA
StarLine aizsargā pret zādzību un nolaupīšanu ar drošu dzinēja bloķēšanu kustības sākumā, ja marķējums netiek konstatēts, vai ar īpašnieka komandu, izmantojot GSM saskarni.
ĪPAŠI AUGSTA ENERGOEFEKTIVITĀTE
“StarLine” garantē zemu enerģijas patēriņu, saglabājot pietiekamu akumulatora uzlādes drošību līdz 60 dienām aizsardzības režīmā, pateicoties patentētām progresīvām tehnoloģijām un programmatūras risinājumiem.
KUSTĪBAS SENSORS
Ar integrētu kustības detektoru StarLine nosaka transportlīdzekļa kustību, informējot īpašnieku par notikušo un aktivizējot pastāvīgu izsekošanu vai apturot dzinēju.

 


uz augšu
   
SIA "CARSEC"
Lielirbes iela 1, A207 kab.,
Rīga, LV-1046, Latvija
Tālr.: (+371) 29236980
E-pasts: carsec@carsec.lv

Uzstādīšanas centrs
Rīga, Latvija
Tālr.: (+371) 29236980
 
 
 
uz sākumu angliski krieviski